Formenbau - prośba do kolegów znających niemiecki

Czy macie może jakieś tłumaczenie, lub ktoś mógłby skrótowo opisać
poszczególne punkty do tego artykułu ?
formatting link

Reply to
Kriss
Loading thread data ...
Użytkownik "Kriss" snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:ei544f$pul$ snipped-for-privacy@news.onet.pl...
Cześć. To nic nowego, w Polsce od lat robi się to tak samo albo podobnie jak kto woli. Kiedyś Rafał Rajewski napisał w Młodym Techniku dokładnie to samo, a co ja piszę o wiele lepszy artykuł :))) Popytaj o skan tego artykułu. Dodatkowo polscy sprzedawcy akcesoriów i materiałów do laminowania powinni mieć jakieś broszurki, pdf-y na ten temat. A na naszym starym PWMie przypadkiem nie ma jakiegoś artykułu o formach do laminowania. Jestem głodny dlatego piszę ogólnikami bez linków, ale sam rozumiesz siedzę jak na szpilkach idę do kuchni.
Pozdrawiam Andy
Reply to
Andrzej
Dzięki za info Andrzeju.. tu prośba do grupowiczów, może ktoś będzie pamiętał numer tego Młodego Technika - z chęcią bym sobie przeczytał ten artykuł (pewnie nie tylko ja).
A na ten niemiecki zwróciłem uwagę, bo dość sensownie były zrobione zdjęcia poszczególnych etapów.
Pozdr.
Krzych
Reply to
Kriss
A zobacz ; appals.word.beep.de - laminowanie owiewki
formatting link
- bydowa formy do laminowania kadłuba
Pozdrawiam pers
Reply to
pers18

Site Timeline

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.