Kolejny krok - co wybrać??

Witam,

Jestem początkującym pilotem, latającym raptem od początku tego roku. Moim pierwszym modelem był i jest nadal SAU Multi 280 (motoszybowiec). To prosty modelik dla początkujących, ale nauczyłem się na nim podstaw i to było jego przeznaczenie. Teraz chciałbym się przesiąść na coś poważniejszego (z lotkami) co pozwoliłoby mi dalej szlifować pilotaż. Chciałbym żeby był to modelik, w którym mógłbym wykorzystać elektrykę, którą już posiadam - Permax 280, Jeti Jes 006 i pakiety 8xAAA. Czy możecie coś takiego zaproponować?? Nie chcę przechodzić na inny napęd, bo to koszty a to co mam może jeszcze z powodzeniem długo służyć. Początkowo myślałem o Easy Gliderze Multiplexa, ale musiałbym do niego kupić cały nowy zespół napędowy, więc narazie odpada.

Reply to
Żurek
Loading thread data ...

Użytkownik "Żurek" <darzur@SKASUJ_TO_.neo.pl> napisał w wiadomości news:c0za3pioi0j8$. snipped-for-privacy@darzurbox43pl.oo...

Nie musisz, bo ten naped jest juz w srodku! Permax 400 z przekladnią 3:1 + smiglo cos kolo 9.5x4.

Ceny ostatnio coraz nizsze. Co sklep to propocja. Ostatnio w Olpenie widzialem za 310.

Natomiast co do lotek i 280 to jakos to do siebie nie pasuje... ;-) Ale... Zobacz:

formatting link
Mam cos takiego w domu. Nowka. Nie ruszany. Jakos kiedys dostalem w ramach transakcji wiazanej bezposrednio od producenta (Horejsi). Jak Ci baaardzo wpadnie w oko, to moge Ci go sprzedac, bo nie wiem, czy kiedys go ulotnie, a juz rok lezy na szafie w kartonie.

Marcin

Reply to
goflying

Poświęcając chwilkę wolnego czasu snipped-for-privacy@poczta.onet.pl snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> naskrobał(-a):

No tak, tylko że do niego też potrzebuję nowy regler i pakiet a chcę pozostać przy starych.

Reply to
Żurek

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.