model ST43 w HO

model ST43

co powidzielibyście gdyby wyszedł na rynek model ST43 w HO w rozsądnej cenie np. 50 zł bez napędu???

Reply to
qsy
Loading thread data ...

A jestes w stanie go wyprodukowac?

Krzysztof

Reply to
Krzysztof Olszak

przymierzam się, ale nie wiem jakie będzie zainteresowanie, a może propozycja innego modelu???

Reply to
qsy

moja wizja jest całkowicie realna (chyba nie narażał bym się na straty ;) wózki kilkanaście wózków będzie gotowych już pod koniec tego kwartału. ktoś powie że to długo. ano i długo ale nie zamierzam wypuścić kitu, którym będą mogły bawić się dzieci.

pozdrawiam Maciek z K-ca Ząbk.

Reply to
qsy15

Że tak jeszcze zapytam: nie masz może jakiś fotek tego co robiłeś do tej pory, można będzie ocenić profesjonalizm wykonania itp. A co do innego modelu to chętnie sm 42 :)

Pozdroofka

Reply to
Danek

Model SM42 jest juz wykonany i wygląda przepięknie. prosze spojrzec na stronę

formatting link

Reply to
Damon

W jakiej technologii chcesz wykonać taki model za takie pieniądze? Karton?

Pozdrawiam Piottr

Reply to
PioTTr

po wyslaniu mojej pierwszej wiadomosci na temat modelu ST43 do grupy mozna bylo zauwazyc wasza radosc tym ze takiz model sie pojawi. teraz obserwuje cos niepokojacego - watpicie, niedowierzacie ukazaniu sie tego modelu. czym to jest spowodowane???

Reply to
qsy15

Dzięki za linka :) Naprawdę wygląda świetnie!

Reply to
Janusz Zukowski

A masz może jakies plany albo rysunki EN57? Nigdzie tego nie mogę znaleźć, a jak już są, to jakość pozostawia wiele do zyczenia.

Reply to
Damon

o EN57 mam prawie wszystko, w tamtym roku skonczylem robic model tej jednostki w skali 0 (1:45) ;)model ma dlugosc okolo 1,5m ;-).

Reply to
Maciej Kusiak

A masz może te plany w postaci komputerowej, tj. zeskanowane? Mógłbyś mi podesłac kilka materiałów na maila? To jest moje marzenie - niestety nigdzie nic ni etrafiam na czym mógłbym sie oprzeć...

snipped-for-privacy@poczta.onet.pl

Reply to
Damon

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.