problem z motoszybowcem

Loading thread data ...

Przepraszam...... zle napisalem linki....

tu sa poprawne

Reply to
bassteq

Dnia Tue, 25 Jul 2006 21:20:01 +0100, bassteq napisał(a):

Chętnie bym pomógł, ale Twoje rozwiązanie widzę pierwszy raz ... Jedno jest pewne: nie ma, bo nie istnieje, kabelek do aktywacji silnika.

Jeżeli ten Twój, hmmm, "system" posiada dwa przewody do podłączenia akku i dwa do silnika, można sądzić, że albo "system" ma "coś" wyłączone, albo posiada uszkodzony regulator.

Pozdrawiam, Zbych

---------------------------------------------------------------------------------- Zabrze, 2006-07-25 22:09:45 Jeżeli chcesz wysłać do mnie maila, zdejmij "majtki"

Reply to
Zbych

Motoszybowiec Serenity firmy Ripmax z silnikiem speed 300. cala elektronika zabudowana w jednym module razem z reglerem i serwami. Serwa dzialaja i model jako szybowiec lata poprawnie, brak mi tylko silnika, regler nie podaje napiecia na silnik po wlaczeniu aparatury i zwiekszeniu ciagu. Silnik sprawny dziala gdy podlacze go bezposrednio do aku.

oto fotki ukladu

formatting link
formatting link
formatting link
formatting link
(jpg okolo 500kB)

podejzewam ze gdzies powinien byc wyprowadzony kabelek do aktywacji silnika....ale nie ma

To moj pierwszy model i zaczyna mi sie podobac....tylko jeszcze silnik

Reply to
bassteq

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.