[RC] Szukam gaźnika MVVS 6,5 ccm lub inny od silnika 6,5 ccm.

Jak w temacie - niestety gaźnik w MDSie sprzed paru ładnych lat już się rozjechał ale silnik pracuje jeszcze naprawdę dobrze - po wymianie gaźnika powinno być ok. Czy ktoś z kolegów wie gdzie można nabyć ww. części w rozsądnych cenach ?

Pozdrawiam.

Reply to
czary
Loading thread data ...

Witam czesci do silnikow mvvs-a sa dostepne w sklepie

formatting link
, ceny sa ok, mysle ze oni to sprowadzaja.

pozdrawiam Gumis

rozsądnych

Reply to
gumis2001

rozsądnych

Oficjalnym przedstawicielem MVVS jest A. Rachwal z Dabrowy Gorniczej, Adres na PWM. U niego dostaniesz kazda czesc pozdr Darek_J

Reply to
Darek_J

Witam. Otrzymałem materiał od Darka_J o oklejaniu modeli folią do kwiatów. Można zobaczyć na stronie

formatting link
formatting link
i link ze strony. Darek jak masz następny materiał to prześlij.

----------------------------------------------------------------------- Leonardo DiCaprio + Daniel Day-Lewis + Cameron Diaz w Twoim domu na DVD i VHS. "GANGI NOWEGO JORKU" specjalnie dla Ciebie!

formatting link

Reply to
Andrzej Bodzioch

Użytkownik "Andrzej Bodzioch" snipped-for-privacy@wp.pl napisał w wiadomości news: snipped-for-privacy@wp.pl...

Cześć. Właśnie zastanawiałem się od miesiąca czym przykleić na próbę folie bez kleju. Podejrzenia padały na butapren lub poliuretan oba do zastosowań obuwniczych. A tu masz już ktoś przećwiczył i opublikował. Mam kawałek mylaru z naniesioną od spodu biało-mleczną warstwą, tak że mylar jest srebrno-odblaskowy od drugiej strony. Dokładnie taki na baloniki. Efekt może być fajny, takie metalowe skrzydła.

Pozdrawiam Andrzej Grodzki Warszawa

Reply to
Andrzej Grodzki

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.