silnik klasy 280 - skąd

czy przychodzą wam do głowy jakieś "okołodomowe" urządzenia z których możnaby wyszabrować silnik zbliżony parametrami do 280? Muszę coś na szybko sprawdzić a czekanie na pocztę nie wchodzi w grę.

MAc

Reply to
MAc
Loading thread data ...

Moze rozbierz swoje kino domowe :-)

Marcin

Użytkownik "MAc" <mac snipped-for-privacy@tosiewytnie.poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:eck1p2$5mo$ snipped-for-privacy@news.onet.pl...

Reply to
goflying

goflying napisał(a):

mówisz poważnie? Jak trzeba to rozbiorę :-) MAc

PS chyba, że sugerujesz szybką przeróbkę CD. Niestety mam tylko zwykły regulator.

Reply to
MAc

Hehehe, aż tak potrzebujesz tego silniczka?? Kina domowego szkoda rozbierac, ale takie silniczki bardzo czesto siedza w magnetowidach VHS i zaopatrzone w przekładnie slimakową służą do wyrzucania taśmy z magnetowidu. Całkiem niedawno jeszcze rozkrecalem takie magnetowidy hurtowo w powiedzmy (statystycznie ;P) w 7 na 10 taki silniczek znajdziesz, w pozostalych 3 siedza silniczki wielkości 400, wiec masz duże szanse ;P.

pzdr Switch'ak

Reply to
Switch'ak

Switch'ak napisał(a):

Tego mi było trzeba :-) Dziękuję.

(Z kinem mówiłem poważnie, w piwnicy mam kilka sztuk złomu)

MAc

Reply to
MAc

Użytkownik Switch'ak napisał:

Hehe :-) Niedawno wybebeszyłem starą suszarkę Philips-a i siedzi w niej klasyczna "Graupnerowska" 400-tka :-) tyle, że na wyższe napięcie. Razem z wiatraczkiem wygląda to jak napęd tunelowy :-)

Pozdrawiam Grzegorz

Reply to
Grzegorz Kurczyk

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.