[spam] kupie szybowiec HLG/DLG 1-1,5m

Jak w temacie, kad³ub koniecznie laminatowy, skrzyd³a mile widziane
styropianowe kryte fornirem, ale inne te¿ mog± byæ. Nie trzaskany, wykonany
starannie lub nie wykoñczony. Lekki!!
A mo¿e kto¶ ma do sprzedania sam kad³ub i zaproponowa³by mi ciekawe plany
skrzyde³?
to by by³o na tyle:)
pozdrawiam
adrian snipped-for-privacy@poczta.fm
Reply to
Adrian
Loading thread data ...
U¿ytkownik "Adrian" <adrian snipped-for-privacy@poczta.fm napisa³ w wiadomo¶ci news:ca4uac$aqj$ snipped-for-privacy@inews.gazeta.pl...
Zapytaj Jurka Mot³ocha,on jest w temacie dobry. snipped-for-privacy@tlen.pl
Janusz Olszówka
Reply to
invalid unparseable
Popatrz tutaj:
formatting link
ten model i za kilka dni go oblatam jest tani i dobrze zrobiony. Z tego co wiem to można kupić wszystkie elementy odobno np . kadłub Pozdrawiam!!!!
Reply to
michals
Dziêki. A jest mo¿liwo¶æ usterzenia V i lotek?
Reply to
Adrian
Jakie¶ dziwne opcje robi± siê ze stronk±, w zasadzie zdjêcia nie dzia³aj±. Ile mniej wiêcej mo¿ê wa¿yæ ta konstrukcja ?
Reply to
Skazoo Bemowo ErCe
Wage podam jutro jak zważe model. Lotki można wykonać ale ja znich zrezygnowałem, a usterzenie V trzeba by samemu zrobić bo w oryginale dają klasyczne. Pozdrawiam!!!
Reply to
speedlu2
Przy takiej ilo¶ci przeróbek wychodzi chyba lepiej kupiæ sam p³at i dorobiæ kad³ub i usterzenie "pod siebie"
U¿ytkownik snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisa³ w wiadomo¶ci news: snipped-for-privacy@newsgate.onet.pl... > Wage podam jutro jak zwa¿e model. > Lotki mo¿na wykonaæ ale ja znich zrezygnowa³em, a usterzenie V trzeba by samemu > zrobiæ bo w oryginale daj± klasyczne. > Pozdrawiam!!! > > -- > Wys³ano z serwisu OnetNiusy:
formatting link
Reply to
skazoo o2
Tak, ja chyba siê wycofuje, bo za jedyne 50,- wiêcej mo¿na kupiæ podobny szybowiec w ArtHobby (Colibri V albo Bobolink), a to jest wed³ug mnie gwarancja jako¶ci (i lekko¶ci :).
Reply to
Adrian
U¿ytkownik "Adrian" ...
Nie zapominaj, ¿e te dwa to metrowe - oczywi¶cie wygodniejsze w transporcie (jestem fanem Colibri), ale si³± rzeczy jednak ustêpuj±ce osi±gami 1,5metrowym.
Skorzystaj z rady Jurka kilka postów wy¿ej.
A nieco o metrowcach: moje Colibri:
formatting link
jeszcze te¿ SAL - Inka:
formatting link

Kaper
formatting link

Reply to
Kaper
Widzia³em ju¿ pañsk± stronê i nie ukrywam, ¿e to w³a¶nie ona zmotywowa³a mnie do zakupu ma³ego szybowczyka o zwartej konstrukcji:) Te¿ jestem z Wa-wy i niew±tpliwie wpad³ bym na Szybowcow± ¿eby spróbowaæ. (wczoraj rozbi³em silnikowca i mam wolny odbiornik :)
Nie ukrywam ¿e troche szczypie siê z kas± bo ostatnio i tak spore zakupy modelarskie zrobi³em, ale co mo¿e niektórych zaciekawiæ, dowiedzia³em siê w ArtHobby, i¿ jest mo¿liwo¶æ zakupu szybowca bez stateczników i nataræ ok.25% taniej.
Pluje sobie w brodê bo kiedy¶ mia³em okazje zakupiæ Colibri za 50,-... ale by³em g³upi;(
Reply to
Adrian
Tak z Ciekawo¶ci spytam- na bazie czego powsta³a Inka, czy zrobi³ j± Pan w 100% samodzielnie?
pozdr.
Reply to
Adrian
Mój Nyx jest gotowy do oblotu. Pomalowany i z wyposażeniem waży ok 405g. Na pokładzie są: serwa 1 HS-55 i jedno HS-81MG, odbiornik Rex7, akku 4XSanyo 800 Ni-MH i wyłącznik. Przy wykorzystaniu wyposażenia mikro zyskałbym na wadze ale akurat takie miałem. Płat i stateczniki mam całe pomalowane co tez z pewnością waży. Po oblotach dam znać. Jeżeli chcesz zrobić usterzenie V to kup kadłub i płaty a V-ke samodzielnie zrób. Kadłb jest z węglowej rurki i laminatowego przodu więc wystarczy zrobić wieżyczke pod usterzenie i gra. Pozdrawiam!!!!!!!!!
Reply to
michals
Nyź oblatany!!! Lata świetnie przynajmniej dala mnie. Start odśrodkowy na ok 15- 20 m trzeba poćwiczyć to będzie wyżej. Najdłuższy lot trwał 3 minuty i 7 sekund więc nieźle. Niestety w jeden frzuit mnie zgubił bo walnąłem prawie że prosto w glebe io pękła rurka kałuba kawałek tkaniny załatwi sprawe. Ogólnie polecam fajna zabawa za małe pieniądze!
Reply to
michals

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.