Wysokościomierz - chciałbym kupić.

Czy ktoś ma może do sprzedania wysokościomierz lotniczy?

Chodzi mi o coś jak np. ten:

formatting link
chyba trzeba połączyć)

Na Allegro od dłuższego czasu nie ma nic ciekawego. Na e-bayu można już kupić coś ciekawego (od ok. 20$ + ok. 30$ przesyłka), ale wszyskie skalowane w stopach, a mi zależy na metrach.

Szukam czegoś do ok. 300 zł i wiem, że jest to uczciwa cena.

Chcę to zamontować w aucie (wyjazdy w góry), więc nie musi mieć żadnych certyfikatów. GPS, albo inne tego typu zabawki (np naręczne dla spadochroniarzy) nie podobają mi się, bo ja muszę mieć właśnie taki porządny lotniczy z regulacją ciśnienia. Na pewno ktoś ma niepotrzebne np. wymontowane z jakiegoś nielota...

Dzwoniłem dziś do PZL i pani mnie zastrzeliła ceną ok. 3000 zł netto. (Swoją drogą nie dziwię się już teraz, dlaczego mikroloty są takie drogie, skoro za kilka prostych zegarów - wys. prędkość, wario, kompas - trzeba dać z 10 tys zł).

Z góry dziękuję, Łukasz

PS. Wiem, że to NCTG (nie całkiem ta grupa), ale pasjonaci lotnictwa też tu przecie są.

Reply to
Lukasz Stela
Loading thread data ...

A nie będzie ci przeszkadzało gdy bedzie napisane Wysota ? - mam własnie taki od naszego Antka

Reply to
Jerzy

Użytkownik Jerzy snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:dijs13$6p6$ snipped-for-privacy@news.onet.pl...

Nie będzie. Dzięki. Skontaktuję się jutro.

Reply to
Lukasz Stela

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.