Co to za budowla?

Cześć. Kto może wie, co to mogło być:

formatting link
?

Reply to
Lagod
Loading thread data ...

Użytkownik "Lagod" <niespamowaclagoda@listkropkapl> napisał w wiadomości news:4cb2cdec$ snipped-for-privacy@news.home.net.pl...

Cześć

Troche mało tych zdjęć, ale zakładam, że budynek wygląda tak samo ze wszystkich stron.

Nie mówię, że w tym przypadku to pewne, ale kidyś byłem w podobnie zbudowanym budynku i jeżeli powiesz, że ten budynek nie ma dachu to ja obstawiałbym magazyn na butle z różnymi gazami, ale nie takie małe butle po

11kg jakie możesz kupić na stacjach paliw tylko takie duże i długie i raczej nie z propan butanem tylko z wodorem lub helem lub innymi gazami łatwo palnymi. Chociaż to byłoby dziwne, bo takie zbiorniki to raczej bywają na odludziu lub na terenie jakiegoś konkretnego zakładu pracy, ja akrat pracowałem w jednym z większych zakładów petrochemicznych i tam było coś takiego. A dachu nie ma, żeby cała siła uderzeniowa poszła w niebo a nie w sąsiadów ;)

pozdro

jasiek

Reply to
jasiek

Użytkownik "jasiek" snipped-for-privacy@poczta.fm napisał w wiadomości news:i8vlvp$ane$ snipped-for-privacy@inews.gazeta.pl...

Być może centrum handlowe powstało na terenie dawnego zakładu i to był kiedyś bunkier na butle, a teraz stoi pusty. Z tym, że nie mam pomysłu, co by to był za budynek obok z klimatyzacją.

Reply to
Robert Tomasik

Może obcego tam hodują?

Reply to
kogutek

Może obcego tam hodują?

Reply to
kogutek

W dniu 2010-10-11 20:54, Robert Tomasik pisze:

To nie jest centrum handlowe, tylko teren dawnego zakładu pracy, obecnie dużo różnych magazynów i jakieś hurtownie. W linku widać zdjęcia satelitarne jak to jest położone.

Reply to
Lagod

W dniu 2010-10-11 20:45, jasiek pisze:

Zdjęć mało, bo z każdej strony budynek jest taki sam, jak się domyśliłeś. Co do dachu, to na zdjęciu satelitarnym widać, że dach ma, ale to może być dach tzw łatwozrywalny, lekka konstrukcja co odleci w kosmos przy wybuchu. Podoba mi się Twoja teoria.

Reply to
Lagod

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.