Ja Ci pomogę.

Oczywiście nie licz na wolontariat. Moje warunki. Stworzysz umowę współpracy w której będą min. takie zapisy: Ty pokrywasz wszystkie koszty związane z przedsięwzięciem, płacisz mi 50 zł netto za każdą roboczogodzinę jaką Ci poświecę, podział ewentualnych zysków w stosunku 10% dla mnie 90% dla ciebie, brak roszczeń z Twojej strony jeśli się nie uda. Od czego zaczynamy?

Reply to
Tomek
Loading thread data ...

Par. 1 Przedsiebiorca zapewni stroj roboczy.

Par. 2 Tomek za kazda roboczogodzine otrzyma od przedsiebiorcy 50 zlotych wynagrodzenia

Par. 3

10% zyskow z przedsiewziecia (przy czym wynagrodzenie godzinowe Tomka jest kosztem) otrzymuje Tomek, a 90% - przedsiebiorca.

Tomek obciaga niemieckim turystom za pieniadze.

MSPANC! :)

W
Reply to
Wwieslaw

Znaczy się ciebie płacenie nie interesuje. Byłem tego pewny. Szukasz kolarza na kajak. Szukaj dalej.

Reply to
Tomek

Dlaczego nie zrobisz na początek czegoś prostszego żeby zarobić pieniądze i uniezależnić się od innych. Pisałeś o zasilaniu silnika samochodu wodorem z rozkładu wody. Z 10 dolarów będzie kosztowała taka prototypowa instalacja i da się ją zrobić w domu jednego dnia. Potrzebujesz słoik po ogórkach i trochę siatki metalowej. Jeśli przyniesie 10% oszczędności to jesteś z dnia na dzień bardzo bogatym człowiekiem. Uniezależnisz się finansowo i będziesz mógł pracować nad czym Ci się zamarzły.

Reply to
Tomek

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.