Baterie LI-POL z komórek

witam

co myślicie o wykorzystaniu baterii z komórek np. nokia 3310 czy innych o pojemności 1600-2000 mAh (takie można dostać na allegro) do lekkiego modelu na silnik "400". Czy jest w ogóle sens się w to bawić????

Reply to
darekcz
Loading thread data ...

darekcz napisał(a):

Darku, zapropnuje male mailo-tele: Pytanie - ile razy ten tamet byl dyskutowany na liscie i polskich forach modelarskich

a) nigdy - przeciez to ja dopiero to wymyslilem b) 20 razy - dyskusji nigdy dosyc c) wiecej razy niz posel Lepper ma spraw sadowych.

Odpowiedz wyslij na Berdyczow

Ostatnio na forum Wiertualnego Klubu Modelarskiego byl opis takich eksperymentow. AFAIR generalnie nie warto z 400-tka, choc paru osobo udalo sie polatac.

Krzysiek kojot

Reply to
Krzysiek " kojot" Choroszko

Dnia Fri, 7 Jan 2005 09:44:02 +0100, "darekcz" snipped-for-privacy@interq.pl napisal:

=>witam =>

=>co my¶licie o wykorzystaniu baterii z komórek np. nokia 3310 czy innych o =>pojemno¶ci 1600-2000 mAh (takie mo¿na dostaæ na allegro) do lekkiego modelu =>na silnik "400". Czy jest w ogóle sens siê w to bawiæ???? =>

Nie wiem czy one sa wstanie napedzic 280 a co dopiero 400.Raczej nidyrydy ;>

------------ pozdro600 GG - 1355323

Reply to
Tomasz 'VidlaK' Korpas

A jakim pradem mozna je obciazyc?? To jest kluczowa sprawa. Te Li-pol jakos wybuchaja czasami czy cos. "Popaketowac" chyba tez bedzie trudno.

Armand

Reply to
Armand Olejko

2C tyle podaje większość producentów. Niektórzy nawet 1C lub 1,5C

Zapomnij.

Sebastian

Reply to
artmedia2WYTNIJTO

A właśnie mam na warsztacie kilka takich, generalnie nie działąją powyżej 1C taka jest moja konkluzja. Może trochę inaczej działają ale wydajność jest

25% pojemności. Trzepie właśnie pakiety do Siemiensa nie do Nokii, ale nie sądze by miało to wpływ na "pracę silnika".

Ukłony, KiT

Reply to
Kit

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.