czym kleicie balse?

Loading thread data ...

Sądzę, że to normalna i szeroko stosowana praktyka. W sklepach modelarskich masz całą gamę cyjanoakryli (rzadkie, średnie, gęste), do tego przyspieszacze (aktywatory), rozklejacze (debondery). Kropelka, superglue itp. też działają.

g.

Reply to
gizmacz

LukaszS pisze:

No , kropelke dzis zastosowalem , polatalem troszke ale wiatr byl za duzy i rozłamałem tylne skrzydła na pół. Sklepiłem uniwersalnym klejem montazowym do styropianu soudal. Poprawiłem kropelką. Po całym dniu trzyma sie dobrze , zmontowałem model z powrotem. Jutro zobaczymy na co sie to zdało. Skrzydła nowe i tak musze zakupić. Mam nieodparte wrazenie ze moj oriole jak na swoja wage ma za słabe silniczki. Niby pcha do przodu ale wystarczy podmuch wiatru i wariuje , albo nie ma sily sie wznieść. Poza tym aparatura ( gaz ) jest tylko dwu stopniowy , albo spokojnie albo na wariata kreci smiglami i tylko na wariata da sie wznieść. Ale , w koncu czego chciec za 150zł. Polatam , pozbieram i kupie cos mocniejszego.

Reply to
Norbert

No, Twojego Gawrona na pewno nikt CA nie potraktowałby. W przypadku planktonu CA się sprawdza - szybki, lekki i spoiny wystarczająco wytrzymałe. Jak zwykle kwestia wyboru "co do czego użyć można i należy".

g.

Reply to
gizmacz

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.