[ Karton ] Powrót po latach, co wybrać?

Parenaście lat temu bawiłem się jeszcze w modelarstwo. Od tamtego czasu mam kompletny zastój jeśli chodzi o tą dziedzinę. Ostatnim modelem był niemiecki pancernik z 2wojny (zapomniałem już nazwy), nie należał do małych (jakieś

70cm), lecz nie został całkowicie skończony (porostu od tego odchodziłem). Chciałem powrócić do tego hobby, ale w jaki sposób? Myślałem o jakimś modelu kartonowym (średniej wielkości), może pancernik albo np. okręty badawcze? Co proponujecie, najlepiej z linkiem gdzie kupić (Allegro?).

Czy przez ostatnie 15 lat coś się zmieniło jeśli chodzi o techniki budowy/klejenia modeli kartonowych? Może jakiś poradnik przeglądowy na www.

BTW kupiłem jakiś czas temu moim zdaniem perłę.. Małego Modelarza 11-12

1979r "Kosmonauta Jurij Gagarin", Statek flagowy floty naukowo-badawczej ZSRR. Ogólny stan papieru to 4 (żółtawy). W przyszłości chciałem go zrobić, lecz z papierem będzie chyba problem. Jak go poratować?
Reply to
Wasyl
Loading thread data ...

witaj! na pocz. sprawdz sobie np. na stronie PWM co w trawie piszczy a raczej wokol modelarstwa kartonowego>

formatting link
tez na oslawione Allegro:)>

formatting link
jacek

Reply to
tybel

Użytkownik "tybel" snipped-for-privacy@kr.onet.pl> napisał w wiadomości news:bt6tvs$j86$ snipped-for-privacy@news.onet.pl...

Reply to
Wasyl

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.