Krótka recenzja PicooZ

Cześć! stałem się dzisiaj szczęśliwym posiadaczem mikro śmigłowca PicooZ. Zainteresowanych wrażeniami zapraszam do siebie na stronę, gdzie umieściłem krótką recenzję i filmy.

Reply to
Vex
Loading thread data ...

Ja kupilem z miesiac temu, i lata do dzis, super zabawa. Co do akumulatorkow, to ja uzywam 6sztuk ni-mh w nadajniku i wszytko dziala bez zarzutow. Ostatnio przykleilem mu na dziub 1grosz, i tak szybko lata ze w pokoju 4x5m ledwo sie wyrabiam przed scianami latajac w kolko.. tylko no niestety przy takim ladunku po 2-3 minutach juz zaczyna powoli opadac.. Fajnie sprawa musi byc latac 2-3 modelami naraz:) Ostatnio pekl mi tak przez polowe cieciwy wirnik glowny, bo wlecialem w linki na ktorych pod sufitem wisza modele i ten plastik sie poprostu przecial, skleilem tasma to pekniecie i lata jak latal:) pozdro

Reply to
rom3k

Bardziej mi się podoba ten model pod sufitem chyba FLY - BOY (czy ja go przypadkiem nie widziałem w Markach na nowym polu).

pozdrawiam Valdi

Reply to
V

Zgadza się, to ten :-) w takim razie pewnie się znamy, ale po nicku kompletnie nie mam pojęcia z kim piszę :-] w razie co, zapraszam na priv'a, najlepiej na maila ze stronki.

Reply to
Vex

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.