Li Poly - pytanie

Na wstepie mam pytanie do Was czy zakupy w Wimarexie sa bezproblemowe i czy pakiety przez nich sprzedawane sprawdzaja sie czy sa z nimi jakies przygody? Pytalem sie w sklepie modelarskim niedaleko mnie o Li-Poly i owszem maja ale gwarancji nie daja, pan ktory sprzedaje twierdzi ze nikt gwarancji nie daje bo pakiety te sa latwe do uszkodzenia i trudno okreslic czy to z winy uzytkownika czy defektu.

Pozdrawiam, T>

Reply to
tomla
Loading thread data ...

Poniekad trudno sie dziwic takiemu podejsciu do problemu. Kazdy producent podaje, ze warunkiem dlugotrwalej i bezproblemowej eksploatacji jest przestrzeganie wielu róznych warunków np. ladowanie 1C, nierozladowywanie ponizej 2,7V itd. A jaka gwarancje daje uzytkownik na to, ze prawidlowo eksploatowal ogniwa? Zaufanie to wazna rzecz ;) Pozdrawiam Wojtek

Reply to
marwojtek

Kupuj tylko w sklepach które dają gwarancje !!!!!!!!!!!!!! A są takie. Tylko WYSIL SIĘ

Reply to
aoj

Kupuj tylko w sklepach które dają gwarancje !!!!!!!!!!!!!! A są takie. Tylko WYSIL SIĘ

Reply to
aoj

perfecthobby.pl

Reply to
aoj

witam Używam lipolki 1900 z Wimarexu do TRexa i są super.Kupowałem pojedyncze sztuki i je lutowałem w pakiety. A z gwarancjami sam też wiesz jak jest , niby są ale jak dojdzie coś do czego to każdy kombinuję żeby się wypiąć na klienta , a płacisz 2x tyle co powinieneś (poprostu płacisz za 2 a kupujesz jeden) pzdr mawwo

Reply to
mawwo

Użytkownik snipped-for-privacy@op.pl ...

LZN

Pa, pa,

Kaper

formatting link

Reply to
Kaper

Kaper co to jest LZN ???? Najbardziej mi sie kojarzy - Lotnicze Zakłady Naukowe ale to chyba nie to :-) A ten aoj też mi sie dziwnie kojarzy - kiedyś na tej grupie młody Dzik wstawiał podobne teksty - ciekawe czy mam rację - pewnie sie nigdy nie dowiem ;-))))

Reply to
Teos

oki wszystkim dziekuje i aoj, pisz troche zwiezlej... ;)

T>

Reply to
tomla

Użytkownik "Teos" ...

aoj - nie znam, ale trafił na mojš.

Listę Zablokowanych Nadawców

Pozdrawiam,

Kaper

Reply to
Kaper

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.