Odp: [RC] Oklejanie skrzydeł.

Użytkownik --==PEGAZ==-- snipped-for-privacy@polbox.com w wiadomości do grup dyskusyjnych napisał:brkcq1$379$ snipped-for-privacy@atlantis.news.tpi.pl...
nie masz wiecej informacji ? mozeszto zrobić: - balsą - fornirem, - papierem japońskim, - papierem pakowym, - lamintem, - kombinacje powyższych, - i wiele innych zalezy to w głownej mierze od tego jakie jest przeznaczenie tychże skrzydeł, jak wielkość (rozpiętość), profil, grubość procentowa profilu i paru jeszcze innych "okoliczności" - niekoniecznie łagodzących.
Reply to
Renart F.
Loading thread data ...
Użytkownik "Renart F." snipped-for-privacy@polbox.com napisał w wiadomości news:brl292$svo$ snipped-for-privacy@atlantis.news.tpi.pl...
Sorki ... mają to być lekkie skrzydełka o rozpiętości 90 cm do extry 300. Będą wzmocnione prętem węglowym i balsą. NIe wiem czym je najlepiej okleić.
Reply to
--==PEGAZ==--
....
.....
tasma pakowa lub papierem pakowym (ale tu uwaga na ciezar).
Reply to
Krzysztof J. Choroszko
Użytkownik --==PEGAZ==-- snipped-for-privacy@polbox.com w wiadomości do grup > Sorki ... mają to być lekkie skrzydełka o rozpiętości 90 cm do extry 300.
jeśli porządnie wycięte i nie cieniutkie to śmiało papierem, jeśli sa jakieś błędy w powierzchni i niezbyt gruby profil to może balsą 0,3 - 0,5 mm, będą zdecydowanie sztywniejsze i "gładsze".
Reply to
Renart F.
Użytkownik "Renart F." snipped-for-privacy@polbox.com napisał w wiadomości news:brmnhh$8s3$ snipped-for-privacy@nemesis.news.tpi.pl...
...
Wielkie dzięki !!!
Reply to
--==PEGAZ==--

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.