Pokrowce na skrzydła

Pokrowce ochronne na skrzydła i stateczniki, każdy wymiar (dla modeli 3m,

2.6m, 2.4, 2.0, Trajnerki, i inne, dla skrzydeł nie dzielonych,). Wykonane z foli bombelkowej, znakomicie chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi w czasie transportu, przechowywania. W trakcie kilkuletniej używalności tych pokrowców nie zdarzyło się abym uszkodził skrzydła.

formatting link

Reply to
Robert
Loading thread data ...

Moze nieopatrznie troche nakarmie trola i przyczynie sie do kryptoreklamy (jaka by nie byla), ale po pierwsze, to wypadaloby napisac, ze to spam, a dalej idac, to odkad pamietam, to latalem trenerkami lub trainerkami, nigdy zas tajnerkami, boje sie, czy czasem owa folia "bombelkowa" nie wybuchnie, jak bomba w czasie "kilkuletniej uzywalnosci". :-) Jak zas zerkne na strone, to widze cene "pokrowcy". Co to sa "pokrowcy" - placki po krowach na lace? Pozdrawiam, Szymon (Shaggy)

Reply to
Szymon_Shaggy

Użytkownik "Robert" snipped-for-privacy@vp.pl napisał w wiadomości news: snipped-for-privacy@newsgate.onet.pl...

Witam

Ja zajmuję się sprzedażą słowników języka polskiego.

Czy interesuje Pana handel wymienny?

Reply to
Twój Tata

Witam,

Użytkownik "Szymon_Shaggy" snipped-for-privacy@wp.pl napisał w wiadomości news:fph161$42d$ snipped-for-privacy@nemesis.news.tpi.pl...

To są pokrowce reaktywne :-)

pozdrawiam, qrdl

ps. Fakt, faktem, ale wypada umieszczeć w tytule postu, że jest to oferta handlowa [SPAM].

Reply to
qrdl

Witam a mnie się podoba bo bąbelki pokrywają skrzydło z napisem FUTABA :) Marek S

Reply to
Marek S

(*) ten znak to odpowiedź na list !!! Szymon napisał: " to odkad pamietam, to latalem trenerkami lub trainerkami, nigdy zas tajnerkami, "

A Jeżeli Ja dobrze pamiętam, to też nie latałem TAJNERKAMI Pierwsze słyszę. Widzę że wkradł się błąd, hahahaha i to w tekście w którym zwracasz komuś uwagę, a sam nie potrafisz napiać ( przepiać) wyrazu. A gdzie są w twoim tekście literki ą, ę, ł itp. bo jakoś dziwnie brzmią twoje wyrazy bez tych literek, tylko nie mów, że to skróty internetowe, bo jak tak, to mój TRAJNEREK to też skrót internetowy. Co do słowa " POKROWCY " no cóż popełniłem błąd ok, ale na stronie jest adres e-mail i wystarczyło podesłać list z informacją o błędzie na stronie, ja podziękowałbym za tą informację, ale nie, ja SZYMON musiałem wydrwić kolesia na niusach, pokazać jaki jestem świetny i błyskotliwy. Pokrowce nikt ich nie musi zamawiać, a ja nie muszę załatwić, informację wystawiłem w dobrej wierze, aby nasze sprzęty latające nie uszkadzały się w transporcie. ( pewnie nie wiecie w co ludzie owijają skrzydła do transportu) Zastanawiam się czy Ty aby nie powinieneś pisać na forummmm hmmm. może Nauki Ścisłe, z taką analiza tekstu, albo może na forum rozrywka, tekst rozebrany wyśmienicie boki zrywać. To jest forum modelarskie, tu jak w niebie, nie liczy się wukształcenie, tylko zamiłowanie i pasja do lotnictwa, wszyscy są równi z większymi lub mniejszymi umiejętnościami pilotażowymi. Więc napisz może czym latasz, jak długo, ilu nauczyłeś latac modelarzy, może zorganizowałeś lub pomagałeś przy organizacji zawodów, pokazów modelarskich, podziel się swoją wiedzą. A może już coś napisałes oprucz drwin, to daj linka do tych tekstów to z chęcią poczytam. Z lotniczymi pozdrowieniami Robert

Reply to
Robert

Tatko z Ruskami sie wymien, może za gaz? z poważaniem Robert

Reply to
Robert

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.