[RC] Piknik modelarski w Poznaniu ?

Czy ktoś słyszał może o tym, ze w niedzielę 1 maja ma być spotkanie (piknik ?) modelarzy na lotnisku w podpoznańskich Bednarach ???

Wiadomość mam od dziadka z obsługi lotniska...

Reply to
Piotr Konopka
Loading thread data ...
Reply to
Krzysztof "TTQ" Pick

A - czyli to prawda. A wiesz może o której godzinie ??

Reply to
Piotr Konopka

Uściślając - nie piknik tylko Oficjalne Otwarcie Sezonu Letniego i Zamkniecie Sezonu Zimowego :-))) w Klubie Modelarstwa Lotniczego przy CK "Zamek" Wszyscy goście mile widziani. Ja się wybieram jak wstanę i zjem sniadanko czyli ok. 10-tej.

Reply to
Teos

No i impreza się odbyła. Teosa ze skrzydełkiem namierzyłem, ale poźniej gdzieś cichaczem umknął ;) Było sporo modeli - od 50cm latadełek na baterie do 3 i 4-ro metrowych makiet i akrobatów plus jet - wiadomo czyj :)

Wszyscy latali na potęgę, w powietrzu było gęsto, oj gęsto - aż doszło do bliskiego spotkania Rysiowego 3-metrowego akrobata z całkiem pokaźnym dwupłatowcem, co dla dwupłata zakończyło się upadkiem na ziemię w wielu kawałkach a Rysiu pozbawiony 1/3 prawego skrzydła wylądował bez dalszych strat !!!

Pogoda piękna - nic tylko latać - było super.

Reply to
Piotr Konopka

Być może jutro spotkamy się w mniejszym już gronie na Bednarach celem oblatania nowego trenerka dla początkującego kolegi. Jeżeli masz ochotę to zapraszamy również.

Reply to
Piotr Konopka

Niestety nie poleciał - problemy z podwoziem spowodowały, że własciciel zrezygnował z próby startu.

Reply to
Piotr Konopka

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.