[spam] Puchar F3M Ostrów Wlkp.

Witam wszystkich - a szczególnie zainteresowanych zawodami F3M

W imieniu organizatorów - pozwolę sobie oficjalnie zaprosić na Puchar F3M do Ostrowa Wielkopolskiego - Lotnisko Michałków.

Wiem że "stara gwardia" nie zawiedzie i pojawi się w pełnym składzie - jednak z tego miejsca chciałbym zaapelować do wszystkich "młodych" którzy jeszcze nie próbowali startów - zapraszamy serdecznie - jest to niesamowita okazja rozpocząć swoją przygodę w tej najbardziej widowiskowej klasie modeli. Informacje zamieściliśmy na naszej stronie:

formatting link
o zaglądanie pod wskazany adres - na pewno pojawią się nowe informacje - jeśli ktoś ma jakieś pytania - również proszę kierować je pod wskazane na dole strony adresy e-mail

Pozdrawiam, a osoby nie zainteresowane przepraszam za spam...

KJ

Reply to
Chrisj
Loading thread data ...

Użytkownik "Chrisj" snipped-for-privacy@gazeta.pl napisał w wiadomości news:evfcmo$87e$ snipped-for-privacy@inews.gazeta.pl...

A dlaczego spam, raczej wprost przeciwnie :)

Reply to
kyrzi

kyrzi napisał(a):

Wolałem nie wzbudzać emocji u pewnej części czytających i asekurowałem się trochę...

Reply to
Chrisj

Użytkownik "Chrisj" ...

Wot i tak czytają...

Spróbuję streścić _mój_ odbiór ostatniej dyskusji:

1) wszyscy (albo znakomita większość) chcieliby widzieć ogłoszenia o takich imprezach. 2) zauważalna część (nie podejmuję się określić, jak liczna) nie chce ich widzieć przesadnie często (uporczywie) ponawianych.

Czyli - w tym przypadku wszystko jest jak najbardziej OK, a w nagłówku zamiast [spam] mogłoby być [zaproszenie] .

No i ważna rzecz - termin przesłania ogłoszenia - ten jest wg. mnie w sam raz - na ok. miesiąc przed imprezą, na ok. dwa tygodnie przed zamknięciem listy uczestników.

Dla tych, którzy planują "z dużym wyprzedzeniem" można by było pierwszą "zajawkę" opublikować _dużo_ wcześniej - np. w środku zimy, czy nawet jesienią, o ile tylko termin był wtedy ustalony.

Pozdrawiam,

Kaper

Reply to
Kaper

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.