Wycinanie elementów strumieniem wody

Cześć,
fajny wynalazek! ;-) Może zrewolucjonizować modelarstwo!!!
formatting link
Piotr
formatting link
Reply to
Piotrp_de
Loading thread data ...
| fajny wynalazek! ;-) Może zrewolucjonizować modelarstwo!!! No nie! Juz robie kompresor ;)
Reply to
Doman
Wiele lat temu świętej pamięci Kurek i Kamiński prezentowali taki wynalazek w swoim programie "Sonda". Sporo czasu minęło aby zastosować to w modelarstwie .
Reply to
Marecki
Użytkownik "Marecki" <mareckiUSUN snipped-for-privacy@icpnet.pl napisał w wiadomości news:c4gncl$kst$ snipped-for-privacy@topaz.icpnet.pl...
Ale tamto cudo cieło 13 cm szkła i woda była z domieszkami stałymi. Ciekaw jestem jaka ilość wody pozostanie w ciętej 9 mm balsie przy prędkości 1 mm/min.
Reply to
Pysiak
Użytkownik "Pysiak" snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> napisał w wiadomości news:c4gnud$scg$ snipped-for-privacy@news.onet.pl...
Zgadza się ! :) O ile pamiętam cięli też metal , ale ta ich zabawka działała pod bardzo dużym ciśnieniem , a strumień wody był bardzo , bardzo cienki .
Pewnie nasiąknie jak gąbka :) Nie znam niemieckiego i nie czytałem tego artykułu , ale 1mm/min przy cieciu balsy to wydaje się być strasznie wolno . Czy ta "zabawka" jest wstanie przeciąć coś innego niż balse (sklejka, deseczka) a jeżeli tak to ile miesięcy to potrwa? :)
Reply to
Marecki
przypomne ze dzis jest 01.04.2004. Niezly kawal Piotrze!
Pozdrawiam Marcin
Reply to
Marcin vel Troll
Tak , podobnie jak styropian naładowany helem , który Piotr przedstawił na Forum ! :))) ale urządzenie pokazane w Sondzie nie miało nic wspólnego z dowcipem .
Reply to
Marecki
chlopaki co do waszych zartow jest wycinarka ktora tnie stal 5cm strumieniem wody i to nawet jakis ze 2 miesace temu bylo na dicowery
Reply to
marcin

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.