destrukcyjny flatter

Loading thread data ...

Piotrze, gratuluje lotów. objawy, które opisujesz mogą być spowodowane złym położeniem haka. Myślę, że twój hak jest umiejscowiony za bardzo z tyłu. Ja ostatnio odbudowałem po roku swoją deltę depronową, też szybowiec. Moja delta podobnie jak Twoja w warunkach atermicznych lata około minuty. 2 czy 3 razy udało mi się złapać termę latając deltą - najdłużej latałem nieco ponad 4minuty.

Wysokich lotów, Radek

Reply to
rpilski

Piotrze, widzę, że pisząc na liście trudno będzie rozstrzygnąć przyczynę zachowania modelu na holu (15mm przed SC wydaje się rozsądną wartością). Czy nie dasz rady umówić się z kimś bardziej doświadczonym na loty ? W Markach albo na Polach Wilanowskich w weekendy na pewno ktoś się znajdzie kto pomoże w regulacji. Co do komentarza kolegi dot. długości holu. Ja mam hol podobnej długości i z pewnością jestem w stanie wyholować swoją deltę na więcej niż 30m nawet w bezwietrzny dzień (a weekend takowy nie był).

Pozdrawiam, Radek

Reply to
rpilski

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.