Duży model,silnik 3W- 60,tłumik,śmigło.

Duży model,silnik 3W- 60,tłumik,śmigło. Model Bellanca. Rozpiętość 270cm (podeślę zdjęcia) z serwami w ogonie - cena

1500zł.Odbiór chyba tylko osobisty - nie wyobrażam sobie tego zapakować. Model jest jeszcze nie skończony ( już latał), a już uszkodzony (zbita kabinka, małe dziurki w skrzydle, małe uszkodzenie pokrycia kadłuba).Za duże to badziewie i nie ma tego gdzie w modelarni przechowywać, co chwilę w innym miejscu i się obija. Morda jeszcze nie jest lakierowana. Przewiduję do tego modelu silnik 3W-60ccm z tłumikiem,zapłonem i śmigłem. Silnik 3W-60 przepalałem na "hamowni" link (ok. 7 MB) do tego jest tutaj
formatting link
na dole tej strony klikasz Download Link - filmik jest dość "ciężki". Chciałbym sprzedać wszystko w komplecie, ale dla zdecydowanego kupca silnik mogę sprzedać osobno( 1350zł).W wielokącie Racibórz -Bielsko,Katowice,Częstochowa,Opole,model mogę model dostarczyć (po uprzedniej wpłacie na konto Inteligo). Mieszkam na Śląsku za Raciborzem. Oferta dostarczenia modelu na miejsce ważna tylko do niedzieli / 7styczeń/2007 (wyjazd za granicę.) Mogę całość wystawić w Allegro - ale wtedy wzrosną koszty.Pozdrawiam Andrzej.
Reply to
Andik
Loading thread data ...

Silnik został już sprzedany. Pozdrawiam Andrzej.

Reply to
Andik

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.