Trochę NTG - czy byliby chętni na różne części?

Witam! Sory za post lekko NTG ale nie mam kogo zapytać. Prowadzimy działalność gospodarczą (komputery, monitory, itd), import, serwis. Z racji wykonywanej działalności mamy "trochę" różnych części: mechanika i elektronika, małe śruby, wkręty, a w tym silniki od drukarek, napędów, dysków, ośki, itp. Ostatnio zastanawiam się czy nie zrobić fotek i z opisem /wymiarami/ i nie "wrzucić" na stronę www w celu sprzedaży. Oczywiście zdaje sobie sprawę że ceny takich rzeczy to wartość wyrażona w przedziale 1-5zł. I wreszcie pytanie czy Waszym zdaniem jest sens "bawić" / czy będą chętni na takie zakupy/ się w to, czy może nie ma to sensu i lepiej w całości oddawać do recyklingu?

Za wszystkie sugestie z góry dzięki. Pozdrawiam

Reply to
j
Loading thread data ...

, a w tym silniki od drukarek,

Jezeli te cany beda naprawde takie i beda to sensowne zeczy takie jak silniki krokowe od drukarek (koniecznie kilka tego samego typu) Czy tez silnik bezsczotkowe od CD czy prowadnice lasera z CD i tp no napewno chetni sie znajdą. Pozdrawiam Addriano

Reply to
Addriano

Znajdź modelarnie w swoim mieście i oddaj cały "szpej" do jakiejś modelarni. Dzieciaki się ucieszą, będą miały w czym dłubać - silniczki od CD/streamerów do przeróbek, śrubki, blaszki, ośki, łożyska, etc. Na pewno coś z tego wykorzystają, a Ty zrobisz dobry uczynek. :)

Pozdrawiam,

peTer

Reply to
peTer

modelarstwa.Jedynie łozyska z HDD czy napędów są do wykorzystania ale rzadko podchodza do czegokolwiek.Mozna takze zaadoptować tranzystory mocy z płyt głównych a wykonanie silnika 3 fazowego z HDD to raczej rzecz nieopłacalna.Jedno co może zainteresować to silniki od talerza z CD-rom ale dotyczy to starych egzemplarzy działających z szybkościa ok 2-12X

Reply to
Marian

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.