Jak ja latam to wara od piłki nożnej!!!

Witam,

kontrola przestrzeni powietrznej w Niemczech (DFS Deutsche Flugsicherung) zakazało latania (także modelami) w obrębie 30 mil nautycznych od stadionów gdzie odbywają się mecze mundialowe! Naturalnie nasze lotnisko położone w oklicach Haburga jet też tym obostrzeniem trafone.

Ciekawe czy się uda zakazać gry w piłkę jak latamy modelami? No bo np. taka pika może wypaść ze stadionu i kozłując ułamać mi antenę w nadajniku. A wtedy nieszczęście gotowe. ;-)

W ramach protestu zobowiązuję się nie oglądać żadnego meczu! No może poza tymi polskiej grużyny, ale i to tylko łypiąc przez lewe ramię.

Sczegóły tych "naszych" zakazów są tu:

formatting link
Piotr

formatting link

Reply to
Piotrp_de
Loading thread data ...

Piotrze, chętnie przyłączę się do Twojego protestu (o co właściwie chodzi w tej grze?) ;)

--------- pozdrówka

mRqS

-= RC Latające =-

formatting link

Reply to
mRqS

Okolo 20 spoconych chlopa lata za kawalkiem napompowanej szmaty i probuje za pomoca dolnych konczyn (durny pomysl) umiescic je poza boiskiem, ale musi ona przeleciec pomiedzy takimi dziwnymi tyczkami.

Reply to
sector

eee. to faktycznie głupie ;) i niewidowiskowe.

--------- pozdrówka

mRqS

-= RC Latające =-

formatting link

Reply to
mRqS

Ja także nie będę ogladał ani łypał okiem. Prawo wzajemności W końcu to jest praca tych dżentelmenów a jakoś moją pracą jak ją mam nikt się nie ekscytuje po za żoną i to tylko w sensie ile będzie kasiory. .

Reply to
Roh

Piotrp_de pisze:

Oglądaj, może złapiesz zestaw "naśmieszniejszych bramek świata"

Mumin

Reply to
Michał Mierzwa

tymi

Witam. Mam to szczęście i jestem poza 30 milami nautycznymi.W czasie ceremonii otwarcia i inauguracyjnego meczu właśnie będę latał swoimi combatami.Jest to dla Was duże utrudnienie ale mistrzostwa kiedyś się skończą. Pozdrawiam Paweł S.

Reply to
pawels13WYTNIJTO

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.