Jak otworzyć listwę zasilającą?

Witam Mam dosyć kuriozalny problem i może to jest trochę za głupie pytanie na tę grupę, ale może któryś z szanownych grupowiczów będzie wiedział. Otóż jak się dostać do środka takiej standardowej listwy-przedłużacza-rozgałęźnika (do prądu ;)? Standardowej znaczy się bez uziemienia, bez bezpiecznika, taniej, zazwyczaj białej. Pełno takich w polskich domach. Nie mogę jej rozkręcić bo nie ma śrub, są jakieś inne elementy mocujące ale nie można się do nich dostać. Ogólnie wygląda to na jakieś genialne rozwiązanie idiotoodporne ;) Ktoś wie jak to otworzyć?

Reply to
Filip Kurzyk
Loading thread data ...

A takze pelno typow. :-)

No coz, stosuje sie zaslepki na srubach, nity metalowe, plastikowe, kolki wciskane plastikowe, klejenie, zatrzaski .. trzeba sprobowac delikatnie sily uzyc i namierzyc gdzie trzyma.

A potem i tak moze sie okazac ze to jednorazowe.

Na kleje pomaga cierpliwosc - delikatne naciski, wielokrotne wyginanie, obstukiwanie gumowym mlotkiem - i w koncu pusci.

J.

Reply to
J.F.

otwierałem przy użyciu noża. Powycinałem plastik dookoła nitów. Znaczy się powycinałbym gdyby nie złamał się nóż (typu do tapet), nie ciachnął się w rękę tak, że skóra zaczęła z niej zjeżdżać. No cudem się uratowałem. W każdym razie polecałbym wyrzucić jeśli listwa "nie łączy" i kupić nową. pozdrawiam jurek

Reply to
jureko

Filip Kurzyk napisał(a):

widocznie nie masz uprawnień SEP skoro nie masz pomysła jak ją otworzyć.

Reply to
noker

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.