Jaka aparatura?

Potrzebuję aparaturę do samolotu, w granicach 700zł. Chciałem, żeby
miała możliwosc podpiecia do komputera (symulatory) oraz mozliwosc
uzywania jednego drazka do steru lotu poziomego i pionowego (lotki nie
sa roznicowe). Co polecacie?
Czy w tej cenie mozna kupic taka aparature, ktora pozniej moglbym uzyc
do helikoptera?
Reply to
Pytacz
Loading thread data ...
Pytacz napisał(a):
mam do dstapienia 6 kanalowa aparature firmy GWS GWT-6A za 450,- nowa na gwarancji snipped-for-privacy@poczta.wp.pl
Reply to
wowa
Futaba MX-12 - wed³ug mnie najlepsze radio w swojej klasie. Posiada tryb Heli - latam na takiej T-Rexem, wygl±da troszke jak zabawka, ale marka zacna wiêc powinna zadowoliæ spokojnie ka¿dego pocz±tkuj±cego lub ¶rednio zaawansowanego pilota.
Proszê kolegê który zamie¶ci³ og³oszenie w odpowiedzi o to ¿eby nie by³ z³y, ale "Pytacz" prosi³ o radê nie ofertê:) Niestety muszê odradziæ Gws-a, odrazu mówie, ¿e nie mam pojêcia co to za radio. Warto jednak wspomnieæ, ¿e Futaba to klasa sama w sobie a GWS to "szajs" sam w sobie. Tak czy inaczej nie wierzê ¿eby Chiñska masówka, któr± dodaje siê do pseudo helikopterów oferowa³a to co radio futaby. Pozdrawiam U¿ytkownik "Pytacz" snipped-for-privacy@fake.email.pl> napisa³ w wiadomo¶ci news:dv3qeo$2em$ snipped-for-privacy@atlantis.news.tpi.pl...
Reply to
Filip Gdynia
Witam Filipie, MX-12 to Graupner JR - też zacna marka ;-) Też polecam gorąco. Pozdrawiam Marek Popów Latające RC
----- Original Message ----- From: "Filip Gdynia" <filip snipped-for-privacy@world.pl To: snipped-for-privacy@newsgate.pl Sent: Monday, March 13, 2006 5:58 PM Subject: Re: Jaka aparatura?
Reply to
Marek Popów
Jedna zacna i druga zacna... Stoi to ko³o monitora a ja nawet nie pamiêtam jaka to firma:) U¿ytkownik ""Marek Popów"" snipped-for-privacy@gdansk.home.pl> napisa³ w wiadomo¶ci news:003301c646c4$4e07dbb0$0800000a@orle...
Reply to
Filip Gdynia
Witam Jeżeli planujesz zakup aparatury nowej z przeznaczeniem także do smigłowców, to radze wstrzymac się jeszcze miesiąc czy dwa. Graupner i Multiplex wypuszczaja własnie nowe radia z syntezą częstotliwosci MX-16 (nastepca MX- 12) i Cocpit Sx (następca Cocpita MM) obydwa z programem śmigłowcowym. Nawet jeżeli nie planujesz kupic radia z synyezą (beda zapewne droższe od swoich poprzedników) to wydaje się, że strsze radia bez syntezy powinny wkrótce stanieć. Tak dzieje się przynajmiej w sklepach niemieckich.
formatting link
Reply to
Paweł Pracki
Niedroga i dobra z kompem pod heli ,samoloty itd.6 kanałów MX 12 - 470 zl nadajnik z akumulatorem.Do niej pasuje każdy odbiornik na 35 MHz no i rzecz jasna serwa i kwarce na pojedyncza lub podwójną, wykonanie super wyswietlacz LED i menu bardzo czytelne -dobra firma.Lepszej za tą kasę nie kupisz.Gorsza od niej to Hitec Optic 6 za ta samą kasę.Podobna ma zalete bo ma taimer ale ubozsze funkcje do Heli min sterowanie tarczy no i firma to nie to co Futaba czy Graupner.Wykonanie MX 12 z zewnątrz czy wewnątrz pefekcyjne może pracować na mode 1 lub mode 2 (blaszki w komplecie).I w porównaniu z Opticiem 6 nieporównywalnie dłuższy czas pracy nadajnika (akumulatory dużej pojemności)w standarcie.
Reply to
Marian
Cockpit SX ma kosztowac tylko 180 E za zestaw! Jak na radyjko z pelna synteza, i jego mozliwosciami to cena jest BARDZO atrakcyjna. "stary" Cockpit MM nie jest wcale tanszy.
Reply to
sector
Uzytkownik snipped-for-privacy@javart.com.pl> napisal w wiadomosci news: snipped-for-privacy@j52g2000cwj.googlegroups.com... A gdzie mozna kupic MX-12 za 470 zlotych ? Przegladam oferte sklepów internetowych i raczej powyzej 700 PLN.
Te 700zl to z odbiornikiem i serwem.
Reply to
kyrzi
Poszukaj na
formatting link
- w gieldzie chyba byla oferta. Ktos na tym forum równiez chcial ostatnio sprzedac MX-12 Zadzwon tak gdzie sa po 700 zl i spytaj ile bez osprzetu - sam nadajnik i akumulatorki. pozdr Uzytkownik snipped-for-privacy@javart.com.pl> napisal w wiadomosci news: snipped-for-privacy@j52g2000cwj.googlegroups.com... A gdzie mozna kupic MX-12 za 470 zlotych ? Przegladam oferte sklepów internetowych i raczej powyzej 700 PLN.
Pozdrawiam Marcin.
Reply to
Filip Gdynia
sector <pt@[OJOJNONO]osw.pl> napisał(a):
Obawiam się, że podana przez Ciebie cena jest zbyt optymistyczna. Sugerowan cena detaliczna zestawu to wg. Multiplexa 259 eur. MX-16 Graupnera ma cene sugerowaną ok. 235 eur, też za zestaw.
Reply to
Paweł Pracki
MX -12 graupnera kupisz za 470 zł plus 12,50 za pobranie i wysyłke z akumulatorem tutaj
formatting link
skontaktuj sie z właścicielem sklepu i powiedz ze interesuje cię sam nadajnik Optic 6 kosztuje to samo.
Reply to
Marian

Site Timeline

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.