temat rzeka,.. jaka aparatura?

Witam! Moge zacząć jak wielu z Was na swoich stronach:"... po 20tu latach wróciłem do dawnego hobby!":) Powrót związany był z komunią syna,.. aparatura,.. samolot,. silnik,.. i inne drobiazgi. Zabrałem sie do budowy,.. potem zapał troche minął,.. ale już po 4-ech latach wrócił ze zdwojoną siłą! :) Samolot na ukończeniu,.. w międzyczasie natknąłem sie na coś co nazywa się HYDROFOAM albo HYDRO-FLY. I w tym międzyczasie go zbudawałem,.. czeka na czas i pogode. Na dodatek stwierdziłem, że oba te modele będą zbyt trudne do nauki latanie przez syna ( i pewnie przeze mnie ) więc w drodze jest 3-ci model z EPP,.. do nauki. Ale do sedna. 4 lata temu kupiłem prostą 6-cio kanałową aparature Graupner X-412. Jest ok., ale teraz wiem, że jak sie ma pare różnych modeli to przydałaby sie aparaturka z komoputerem. No i tu licze na Waszą pomoc. Macie swoje typy i spostrzezenia,.. która jest ok,.. a w której są jakieś minus. Z tego co widze w sklepach to interesowałyby mnie wstepnie takie modele jak: HITEC Optic6, Flash5x, Sanwa VG6000,... mniej widać w sklepach, ale słysze wiele miłych słów o Graupner mc-12 ( czy jakoś tak ), to nie najnowszy model, ale lubiany. Koniecznie z Polską instrukcją! Co polecacie? .. i dlaczego ( tak w skrócie :). Pozdrawiam.

Reply to
Radek
Loading thread data ...

No i chyba sam mam dla siebie odpowiedź!;) Troche poczytałem i wybór pewnie padnie na Graupner mx-12,... albo mx-16,.. jak sie "zepnę" :) Prawda, że dobry wybór?:)

Reply to
Radek

Radek napisał(a):

Moim zdaniem za kwotę do 1000 zł (lub nieznacznie powyżej) najlepszy wybór to MX -16

pozdr.

Remigiusz Żukowski

Reply to
Remigiusz Zukowski

No właśnie,.. skoro kolega już wspomniał,.. Czy X-412 można podłączyc do drugiej aparatury w systemie trenera? Mam w niej dorobione gniazdo na symulator, ale czy to to samo podłączenie?

Reply to
rademar

Użytkownik Radek napisał:

Ja bym brał (planuje) multiplexa cockpit sx: ma chyba to samo co graupner + synteza.

Reply to
emilKropkAprochnicki

Na koniec już - dodam tylko - żebys zastanowił sie gdzie kupujesz. Czy czasami cena Mx12 (mx16) w Polsce nie jest zbyt "abstrakcyjna". Dodam, że też niedawno kupowalem mx12 i zdecydowałem się przywieźć ją z Niemiec. O instrukcję polską bym się nie martwił. Jeśli będziesz miał problem - daj znać. Pozdrawiam Toamsz Skurniak

Użytkownik snipped-for-privacy@wp.pl napisał w wiadomości news: snipped-for-privacy@newsgate.onet.pl...

Reply to
Tomasz Skurniak

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.