Pierwszy model, lot, kraksa i... pierwsze refleksje ;)))

Loading thread data ...

Wed, 19 Jul 2006 09:03:32 +0200, "Darek F." snipped-for-privacy@poczta.fm napisał:

Wytrwalem :) Gratuluje. Pierwsza konstrukcja i latal, a to najwazniejsze :)

Powodzenia w przyszlych lotach.

----------- Pozdrawiam. FiliP

Reply to
FiliP

Dnia Wed, 19 Jul 2006 09:03:32 +0200, Darek F. napisał(a):

Gratuluje ! Niezależnie od tego, że Twój model szukał kreta. Ja zaczynałem 3 lata temu i nie odważyłem się na samodzielna budowę modelu. Kupiłem gotowca - wyciętego - moje zadanie polegało na złożeniu. To jednak nie było już dużym wyzwaniem.

Co do Twojego modelu moim zdaniem zdecydowanie za ciężki. Mam podobny model dwupłata - jego waga coś ok. 350 g z wyposażeniem. Uważam, że gdybyś kadłub wykonał z 3, 4 było by wystarczająco OK. Płaty skrzydeł też troche grube - 8 by wystarczyła.

Ale...

Twój model, kiedy już zacznie poprawnie latać będzie miał ogromną przewagę nad innymi: jego waga pozwoli na loty nawet w wietrzne dni. Tego moje modele za bardzo nie potrafią ...

Życze powodzenia i pozdrawiam, Zbych

---------------------------------------------------------------------------------- Zabrze, 2006-07-20 13:36:20 Jeżeli chcesz wysłać do mnie maila, zdejmij "majtki"

Reply to
Zbych

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.