Udźwig Lamy

Witam wszystkich serdecznie w Nowym Roku.
Pytanko: jaku udźwig ma Lama, np. taka
formatting link

Chciałbym rozpocząć zabawę z wiertaliotami, ale przy okazji trochę trochę
sobie pofilmować z powietrza. Kamerka + bateria to 74g. Da radę tyle
podnieść? Ew. mogę zdjąć 14g uchwyt, ale gorzej będzie z montażem.
Reply to
M.F.C.
Loading thread data ...
Marnie to widzę... Kiedyś z kolegą wsadziliśmy do niej nieco- (na prawdę nieco-) większy akumulator i ledwie dała radę się unieść, właściwie nie opuszczając strefy wpływu Ziemi...
Maciek K.
Reply to
Maciek
Lama V3 (praktycznie to samo co V4) seryjna wazy ok 220g, po pełnym tuningu Xtreme ok 270g i lata szybciej i bardziej dynamicznie. Znaczy potencjał jest. Tyle że trzeba zmienić silniki, to pewne.
Reply to
Tom01
M.F.C. pisze:
Hej
Uprzejmie proszę o kontakt na priv, chciałbym zapytać o kamerę jakiej zamierzasz użyć, a podany adres email chyba nie jest prawdziwy?
Mój adres: dariusz-pelka na go2.pl
Chyba, że porozmawiamy sobie w tym wątku :) Interesuje mnie jaka to kamera (np. link), oraz sposób zapisu obrazu - przesyłany radiowo czy zapisywany na miejscu?
Pozdrawiam,
Darek
Reply to
Darek Pelka
Użytkownik "Darek Pelka" snipped-for-privacy@go2.pl napisał w wiadomości news:gjsk6m$4h9$ snipped-for-privacy@news3.onet...
Kamerka bezprzewodowa 1,2GHz, waga z podstawką 34g, kamerka 19g, podstawka metalowa 15g, akumator 33g (bateria 39g), razem 67g lub 52g bez podstawki. Videorejestrator Victory PMP-850 320x240 Sorry, że dopiero teraz, ale jakoś mi umknął ten post :-)
formatting link
A adres mailowy fałszywy.
Reply to
M.F.C.
nie lama, tylko walkera 5#8 (ale w sumie to to samo) - po podczepieniu flycamone i ze zmienionym podwoziem (bardziej masywne niż fabryczne) - lata, ale wyraźnie czuć, że jest obciążona. Czas lotu spada o połowe (do mniej więcej 8 minut), drążek gazu trzeba daleko dalej popchnąć by mieć zawis.
Nie mam wagi, ale tutaj:
formatting link
ą, że flycam waży 37, moje podwozie też chyba podobnie. Więc fabryczna lama powinna dać radę.
Jak kupie wagę a ktoś będzie zainteresowany to mogę zważyć ile dokładnie co waży.
pozdrawiam Jacek Kłapacz ter_haar.
Reply to
ter_haar(wywalto)

Site Timeline

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.