[WRO] zgrzewanie pakietów

Gdzie we Wrocławiu można zgrzać ogniwa w pakiet ??

Tylko proszę bez flamea na temat co lepsze zgrzewanie czy lutowanie :)

dziękuję za wszelkie konkretne odpowiedzi

Reply to
Dominik Mirowski
Loading thread data ...

Witam,

Kiedys chyba widzialem szyld "Sanyo" w okolicy byłej Remy 1000 na skrzyzowaniu Grabiszynskiej z Hallera, a potem w ktoryms modelarskim mi powiedzieli, ze tam zgrzewaja tez ogniwa. Nie wiem, czy to jeszcze prosperuje - sam jestem ciekaw.

Pozdrawiam,

Szymon

Reply to
Szymon_Shaggy

Kwas do lutowania, dobra cyna bez kalafoni i lutownica 100 -150 W i po problemie człowieku a firm, które sie tym zajmują jest bardzo mało ale jak jestes wygodny i nie umiesz sobie z takim blachym problemem poradzić to płać i szukaj.

Reply to
Marian

Szymon_Shaggy wystukał(a):

To mi wystarczyło w zupełności do namierzenia - firma zajmuje się głównie regeneracją akumulatorów i sprzedażą nośników CD/DVD. "Makro Market 2000"-Sp. z o.o. 53-234 Wrocław, ul.Grabiszyńska 273, tel. (71) 79-26-071 (pn-pt 8:00-16:00 sob 8:00-12:00)

formatting link
chwilą rozmawiałem koszt zgrzania to 2 pln od ogniwa, trochę to jest, ale gdy płacisz po 20+ pln od ogniwa to nie jest takie straszliwe.

Reply to
Dominik Mirowski

Marian wystukał(a):

Ponie tokiej harmaty to jo na uoczy jeszcze nie widziouek ;).

Sory ale utknąłem na poziomie elementów gdzie wystarcza w 200% te 40w z dokładną stabilizacją temperatury i grotem 0,5 mm.

Reply to
Dominik Mirowski

KWAS SKRACA CONAJMNIEJ O POŁOWĘ CZAS LUTOWANIA I ZNACZNIE JE UŁATWIA.JEST NAJLEPSZY DO LUTOWANIA STALI,STALI NIERDZEWNEJ CZY MIEDZI LUB MOSIĄDZU ,BRĄZU.Mowa o kwasie solnym, w którym został rozpuszczony cynk lub tlenek cyku ( biały proszek osiągalny w handlu) -do nasycenia .Sprawdzone i nie podlega dyskusji.Wada -to wentylacja pomieszczenia przy lutowaniu i koniecznosc płukania przedmiotu lutowanego w wodzie

Reply to
jager49

Użytkownik wystukał(a):

Lutowałeś tak ogniwa Li-ion ?

Reply to
Dominik Mirowski

Tak, dokładnie tak wykonuję pakiety z ogniw Konion 1100/1600. Nie zauważyłem jakichkolwiek negatywnych skutków tego. Co więcej nie płuczę ogniw tylko dokładnie wycieram miejsce lutowania miękkim ręcznikiem papierowym. Latam na tych ogniwach prawie dwa lata.

Reply to
Skazoo Bemowo RC

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.