Ile kosztuje szlifowanie ?

Jutro się przejdę do szlifierni, niemniej nie jest to moja branża, a nie chciałbym podczas rozmowy robić za ostatniego frajera. Ilu roboczogodzin potrzeba (lub ile kosztuje wynajęcie odpowiedniego automatu) by precyzyjnie wykonac szlifierką kilometr płaskiego szlifu o wysokości do 2 cm w dość twardej stali ? Bo ręcznie, pilnikiem, to juz mniej więcej wiem.

Reply to
Adam Moczulski
Loading thread data ...

Dwadzieścia milimetrów w głąb materiału od powierzchni chcesz zdejmować ściernicą?! Dużo skasują. Chyba że chodzi o szerokość. Wtedy- zależy od głębokości :-)

Konrad

Reply to
KA

KA napisał(a):

Średnia głębokość 1.5mm, czyli 20mmx1.5mm. No właśnie, warto wiedzieć jak rozmawiać z fachowcem coby się szybko dogadać. Tak generalnie to chciałem ten materiał zdejmowac inaczej, ale podobno ściernicą wychodzi najtaniej.

Reply to
Adam Moczulski

Jak na szlifierkę segmentową założyć to faktycznie tajtaniej. Idzie jak na dobrej frezarce a i powierzchnia na oko troche lepsza niż z frezarki. Tomek

Reply to
Tomek

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.