Najgorsza politechnika w tym kraju

Jaka politechnika waszym zdaniem jest najsłabsza w tym kraju i dlaczego.

Reply to
Rocken
Loading thread data ...

Dnia 2004-12-28 15:38, Użytkownik Rocken napisał:

Jak dla mnie źle postawione pytanie. Porównywać można nie uczelnie (bo każda ma swoją specyfikę, lepsze i gorsze wydziały i kierunki), wydziały już bardziej, a najlepiej porównywać kierunki / specjalności. Jak porównasz ze sobą dwie uczelnie techniczne (niekoniecznie politechniki - trzeba np. AGH i WAT uwzględnić oraz różne WSI) w takiej sytuacji: politechnika A - bardzo dobry wydział budownictwa, tragiczny mechaniczny politechnika B - średnie budownictwo i mechaniczny Z punktu widzenia budowlańca lepsza jest A, mechanika - B.

Reply to
Michal Grodecki

Dnia Tue, 28 Dec 2004 15:51:03 +0100, Michal Grodecki napisał(a):

Chodzi mi bardziej o to kóre uczelnie mają fatalną reputacje u pracodawców.

Reply to
Rocken

Dnia 2004-12-28 16:29, Użytkownik Rocken napisał:

A ja powtarzam pytanie - jak można mówić o ogólnej reputacji uczelni jeżeli ma wydziały / kierunki o różnym poziomie? Absolwenci tych lepszych mogą być wręcz rozchwytywani na rynku a tych gorszych siedzieć w większości na bezrobociu. To co poprzednicy napisali że każdą uczelnię kończą i głąby i mózgi jest całkowitą prawdą.

Reply to
Michal Grodecki

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.