Styropian CNC

Cześć Pytanie do wszystkich. Czy ktoś z grópowiczów wykonywał lub na jakiś rozeznanie w oprogramowaniu do wycinarek styropianu CNC. Usiłuję uruchomić program CNC_2.19beta napisany przez Gilles Muller . Niestety trudno się dogadać z francuzem i on też nie wie co jest zwalone.

Pozdrawiam Marek

Reply to
Marek
Loading thread data ...

witam Używam program CNC219 i chodzi już u mnie 6 mscy bez problemów

Wojtek

formatting link

Reply to
Wojtek- mawwo

Cześć Niestety ja mam straszny z nim problem. Nie steruje mi prasą silników i Francuz nie wie co jest zwalone. Możesz napisać jakie elementy programu załadowałeś i jakie dodatkowe pliki?

Marek

Reply to
Marek

witam U mnie to chodzi na 166Mmx i Milenium bez ładowania żadnych dodatkowych plików. Jaką elektronike używasz ? może z nią jest coś nie tak Program uruchamie się ? Opisz co się dzieje

Wojtek

Cześć

Reply to
Wojtek- mawwo

Cześć

Elektronikę buduje własną. Ma być uniwersalna, tj. wspólna dla programu frezarki 3D i wycinaki styropianowej. Posiadam 1.0GHz MMx Pentium 3 Intel i Windows 98. Zgodnie z aplikacją BB200x przy wspólnym sygnale aktywowania silnika, sygnały kroków muszą być oddzielne. I tu jest problem na porcie pojawia się wspólny sygnał kroków dla wszystkich silników.

Marek

Reply to
Marek

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.