Symulator A 320 - jeszcze jedna galeria

Witam,

po pierwszej galerii i filmie, zamieściłem jeszcze jedną - zrobioną bez pośpiechu i bez lampy błyskowej. Zapraszam do obejrzenia.

Piotr

formatting link

Reply to
Piotrp_de
Loading thread data ...

Użytkownik Piotrp_de napisał:

szkoda ze w javie.. nic nie zobacze

Reply to
AlexY

IE - i działa :-) Bez żadnych cudów.

Pozdrawiam Piotr

PS. TEN POST NIE JEST PRZYCZYNKIEM DO DYSKUSJI O WYZSZOSCI JAKIEGOKOLWIEK BROWSERA NAD INNYM!!!!

Reply to
Piotrp_de

Użytkownik Piotrp_de napisał:

akurat u mnie IE sie wykrzacza i sam zamyka swoje okna a walczyc z nim juz nie mam checi :) lukne pozniej z innego kompa :)

dobra dobra... kryptoreklama ;)

Reply to
AlexY

Ja też nie używam IE :( I nie zobaczę...

Reply to
Piotr Konopka

Eeeee..... Narzekacie i narzekacie. A co ja mam powiedziec skoro uzywam Macintosha? No... Ale u mnie sie otwiera ;-)

Pozdrawiam, Andrzej Kowalski

Reply to
Andrzej Kowalski

Ja też kiedyś nieużywałem i wielu rzeczy nie widziałem :-( Jeszcze jak nie wiesz czego nie widzisz, to Cię serce nie boli...

Nie znaczy to, że jestem zwolennikiem IE. A tylko, że niestety nie ma innego (przynajmniej ja nie znam) browsera, który to wszystko potrafi pokazać co w necie do zobaczenia jest. Naturalnie - zwolennicy Netszkapy czy Mozilli zakrzykną - tak, ale to MS powprowadzał tyle swoich zmian. Ale pomimo, że to smutne, to nie pozostaje nic innego jak się do IE przemóc, lub zrezygnować z tych informacji które nie są inaczej dostępne. Niepodoba mi się także, ale cóż...

A tak samo, nie mogę się pogodzić, że Windows stał się tak popularnym systemem. Ale to inna bajka.

Te diashow robię za pomocą darmoewgo Windowstoolsa: "Slide Show Wizard". Taka galeria zajmuje mi niecałe 5 minut. Tak jak to kiedyś robiłem, trwało conajmniej godzinę lub dłużej. Wszystko więc sprawą kompromisu. Może ma, czy wie ktoś czym taką galerię równie szybko i bezboleśnie zrobić tak by i inne browsery to widziały. A czy ta galeria jest widoczna w Operze?

Pozdrawiam Piotr

formatting link

Reply to
Piotrp_de

Dnia 2004-11-01 22:02, Użytkownik Piotrp_de napisał:

Co prawda nie wiem jak wygląda ta nowa galeria bo jej nie widzę, ale jesli chodzi ci taką zwykłą galerię z "thumbnails"-ami to pod windozą robię to zwykle za pomocą IrfanView. W sumie zajmuje to za pierwszym razem z 10-20 minut, ale drugi raz, gdy odpowiednie opcje są już odklikane, to błyskawicznie.

Nie twierdzę że IrfanView jest najlepszy - ot pierwszy z brzegu program który mnie zadowolił.

Reply to
Jakub Witkowski

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.