Wyvern- książka i model

Właśnie ukazała się książeczka "4+" z Westlandem Wyvernem w roli głównej. Kto czytał poprzednie publikacje, ten wie czego oczekiwać. A może się przydać, ponieważ na rec.models.scale oznajmili właśnie, że Czech Master Resin wypuścił ten samolot w 1/72 w wersji S.Mk4 i jest rewelacyjny. Oddzielne klapy , hamulce aerodynamiczne i hak, puste rury wydechowe, dobra miniatura fotela wyrzucanego, bogaty zestaw uzbrojenia plus RATOG i linie podziałowe delikatne jak w Tamiyi. Kalki na 3 wersje. A ja bidny się męczyłem z Novo

Reply to
Piotr Dmitruk
Loading thread data ...

Czesc !

Jaka cena ?

Pozdrawiam Bartek

Reply to
Bartosz Piotrowski
23.09.03 11:13, Bartosz Piotrowski napisał :

Cześć

44,50zł Sam się mocno zastanawiam po gruntownym przeczytaniu tego 4+ nad Dynavecrotowym Wyvernem w 48. Ech, żeby choć z 10 funtów mniej kosztował.
Reply to
Witold Kozakiewicz

Ke'dem guerfel "Piotr Dmitruk" <Onet snipped-for-privacy@poczta.onet.pl> ihn news:bkp1vo$spu$ snipped-for-privacy@atlantis.news.tpi.pl: takh oblivyn ihn aa'kua pl.rec.modelarstwo

Cholera, narobiłeś mi smaku. Jak jest jeszcze jakieś malowanie z Suezu, to już w ogóle będzie lekko w portfelu. Mimo to model Novo sobie zostawiam - niech leżakuje :o)

Reply to
Peter 'Mikolaj' Mikolajski

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.