Eureka ;)

Muszę wam powiedzieć, że po 9 latach leżakowania, chciałem sprzedać swój były sprzęt modelarski. Stwierdziłem, że to przeszłość, modelarnie pozamykane, coraz mniej ludzi się w to bawi, nie miało sensu trzymanie w garażu aparatury, starych modeli itp. Postanowiłem, że sprzedam wszystkie graty na allegro... przy okazji, całkowicie przez przypadek odkryłem, że istnieje ta grupa dyskusyjna, zacząłem więc czytać... ...przyssałem się, czytałem dalej, odkrywając przy okazji całą masę stron użytkowników tej grupy... i wiecie co wam powiem? Dzięki Wam, chyba znowu połknąłem bakcyla :) Już się zastanawiam nad zakupem jakiegoś modelu treningowego do lotów. Będzie to chyba "nieśmiertelny" Twinstar. Na razie jeszcze mnie na niego nie stać, ale powoli będę odkładał.

Chciałbym podziękować wszystkim modelarzom, którzy biorą konstruktywny udział w rozwoju tej grupy dyskusyjnej. Również tym, którzy stworzyli świetne strony www z opisem swoich modeli, rozwiązań, patentów itp. W końcu coś się w modelarstwie dzieje. Może i modelarni jest dużo mniej niż 10 lat temu, gazety Modelarz nie można już dostać, młodzież nie kwapi się do zainteresowań wymagających cierpliwości, ale dzięki Internetowi widać, że świat modelarstwa nadal żyje i na pewno nie można nazwać tego wegetacją :) Dzięki za bakcyla i za jakiś czas na pewno się odezwę :)

Reply to
Zdzisiu
Loading thread data ...

Dnia 2004-10-12 16:09, Użytkownik Zdzisiu napisał:

Witamy Internet to prawdziwe dobrodziejstwo dla ludzi zakręconych w jakąś stronę. Nawet jesli na całym swiecie jest tylko kilku, kilkunastu pasjonatów, mogą się odnaleźć i stworzyć jakąś grupę, forum czy klub. Nie do pomyślenia kilkanascie lat temu. Poza tym również dzięki internetowi budzą się różne zainteresowania na zasadzie "dla kazdego coś miłego", lub jak widać odżywają stare :)

Reply to
Jakub Witkowski
Reply to
Robert 'Heyoan' Gadomski

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.