PWM nie działa??

Witajcie, jak tam u Was bo u mnie od wczoraj PWM nie działa.

Reply to
Miroslaw Rawinski
Loading thread data ...

Witaj

U mnie tez niedziaola, wyglada na jais problem na serwerze

Alex

Reply to
rcflight

U mnie pojawia sie napis: "Nie moglem sie polaczyc z serwerem SQL". Szkoda...

pzdr, Pit

Reply to
Piotr Suska

No nie, juz nie wytrzymalem =)

Ludzie po co pisac takie posty?!?!?! Po to by sie wyzalic, czy co??? Jak nie dziala to nie dziala! Na >75% wina po stronie PWM(znajac historie). A jak nie bedzie dzialac >24h to dopiero posty pisac! Jak tak dalej pojdzie to dam taka propozycje: zalozyc nowa grupe pl.rec.modelarstwao.pwm.pady i bedzie mozna pisac kiedy sie chce i do woli posty o tematyce: "PWM mi nie dziala, Wam tez?"! Te posty stylem to mi lancuszek (nie)szczescia przypominaja =)

Z powazaniem, :>

Reply to
Doman

No właśnie !! Tak jak ciebie irytuje, że ktoś pyta "PWM nie działa ? " tak innych irytuje fakt, że nie mogą z niego korzystać. Zrozum człowieka uzależnionego. Jak jest na głodzie bo musi wejść na PWM a nie może to cierpi. Nie wiem czy pamietasz taki plakat z pobitą kobietą i dopisek "...bo zupa była za słona". Równie dobrze możnaby zrobić taki sam ze zmienionym dopiskiem "...bo PWM nie działał". Oczywiście żartuje sobie - dodaję tę informację, bo pewnie nie wszyscy by to tak to potraktowali i wątek mógłby się nagle rozwinąć - ale faktem jest, że statystycznie rzecz biorąc dość czesto forum na PWM nie działa zbyt sprawnie - przynajmniej u mnie.

Pozdrawiam tych uzależnionych i wolnych też

S.Kotulski

----- Original Message ----- From: "Doman" snipped-for-privacy@NiePodaje.Majla Newsgroups: pl.rec.modelarstwo Sent: Sunday, March 07, 2004 10:47 AM Subject: Re: PWM nie działa??

Użytkownik "Doman" snipped-for-privacy@NiePodaje.Majla napisał w wiadomości news:c2er3i$svj$ snipped-for-privacy@news.polbox.pl...

Reply to
Marskan

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.