serwer newsowy dla pl.sci.inzynieria?

Od paru tygodni nie moge czytnikiem Thunderbirda nic sciagnac z tej grupy (proboje roznych serwerów). Czyzby p.s.i byla dostepna tylko przez www?

Reply to
Adampio
Loading thread data ...

Jak najbardziej dziala, tylko pytanie z jakiego serwera korzystasz lub czy wina nie lezy po stronie Th.

J.

Reply to
J.F.

J.F. naskrobał(a):

Pod koniec zeszłego roku miałem kłopoty ze ściąganiem newsów z różnych grup. Korzystałem z serwera onetu. Co ciekawsze Google Groups nie zawsze pokazywał wszystkie posty które miałem w czytniku. Teraz jest już OK

Reply to
Doc

ja jade z news.gazeta.pl i działa bardzo dobrze. A Ty z jakiego?

Krzysike

Reply to
OneiroO

Onet zaliczył poważny pad - ja się z nim z tego powodu pożegnałem.

Reply to
Grzegorz Krukowski

Poniewaz chcialbym rowniez pisac i mam malo uzywane konto pocztowe na Onecie to wpisalem serwer: news.onet.pl No i z kilku grup pl.rec i pl.misc oraz z jednej pl.regionalne czyta i odpisuje sie bez klopotu. Przed chwila zasubskrybowalem nawet pl.sci.fizyka i tez sie sciagnelo. Natomiast na p.s.i byly stare posty, ktore znikaly wraz z uplywem tereminu waznosci ustawipnym w czutniku i teraz nic nie mam. Czyli niby czytnik sie laczy z ale nic nie widzi :-(((

na probe wpisalem news.icm.edu.pl i sciagnalem np. drugi komplet Donosow ale p.s.i bylo puste...

Reply to
Adampio

Ale mimo to piszesz z adresu Onetowego

Reply to
Adampio

Hmmm, ale wiesz o tym że serwer do pobierania newsow może być od jednego dostawcy, serwer smtp do wysyłania od innego w from możesz wpisać cokolwiek i to o niczym nie świadczy? Tak po prawdzie nie wiesz przez jakie konto ja tą wiadomość wysłałem.

Reply to
Grzegorz Krukowski

OneiroO pisze:

na gazecie.pl jest OK. Na notebooku mam z konta onet (bo serwer gazety.pl kiedys padl) i przykladadowo nie widac niektorych grup (tzn da sie ustawic je w subskrybcji, natomiast zadne posty sie nie pojawiaja na nim - przyklad grupa:palmtop i podrzedne palmos). Nadrabiam braki na domowym komputerze (bede musial tez pozegnac sie z onet). Natomiast ta grupa jest widziana na jednym i drugim z w/w serwerow newsowych - i z Thunderbirdem nie ma problemu - dziala, sciaga i wysyla.

Reply to
AL

Tyle ze on chce jekiegos loginu i hasla. Czy to znaczy ze trzeba miec konto gazetowe?

Reply to
Adampio

Adampio pisze:

Tak, trza się zarejestrować (chyba założyć konto e-maial jak dobrze pamiętam) i użyć tych danych do zalogowania się na serwer grup dyskusyjnych.

Pozdrawiam, Krzysiek

Reply to
OneiroO

Trzeba założyć u nich konto, tyle tylko że może to być tylko konto do newsów, bez poczty.

Reply to
Grzegorz Krukowski

Potwierdzam - juz nie przez www - i dziekuje za pomoc

Reply to
Adampio

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.