Co siedzi w środku :)

Moja kochająca żona usmażyła mi pakiet i ładowarkę (podczas ładowania)

Żeby z powyższego wyciągnąc jakąś naukę postanowiłem zajrzeć do środka pakietu made in China kupionego na allegro

pakiet oznaczony NiCd, 7,2V, 700 mAh

w środku jedno ogniwo ciemnoniebieskie, trzy jasnoniebieskie i dwa czarnozielone

na czarnozielonych opisy - jedno 500 mAh drugie 600 mAh

wygląda tak:

formatting link
ciekawe czy w taimyowskich pakietach SC też tak bywa :)

PMK

Reply to
PeKlesyk
Loading thread data ...

Witam !

Szczytem wszystkiego były akumulatorki Lipol które kupiłem w na Allegro w firmie TELEFONIKA GSM (do zasilania odbiornika małego modelu). Firma reklamowała że ma 2500 mAh. Po testach na firmowej ładowarce okazało się że mają po 800 mAh.

Pozdrawiam Jerzy

Użytkownik "PeKlesyk" snipped-for-privacy@wierzbie.pl napisał w wiadomości news:ede3um$g21$ snipped-for-privacy@nemesis.news.tpi.pl...

Reply to
news.tpi.pl

Zdziwiony ? :) Skoro na ebay.de mozna kupic akku NiMH 2950mAh - 4szt za niecale 2Eu + wysykla to chyba wiadomo, ze cos jest z nim nie tak :)

Kolega kupil kiedys ogniwa "firmy" Strength 2600mAh i wchodzi w nie 1800 (calkiem niezle) a w nowe o pojemnosci 2900 wchodzi ok. 1600 :) Niemniej calkiem dobrze zasilaja szczoteczki do zebow itp sprzety. U mnie plywaja spakietowane w lodeczce dajc ponad 15 min przyjemnego (szybkiego) plywania. Kosztowaly 0.7EUR za szt :) porzy zakupie 12szt

Reply to
Taddy

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.