Czesc pytanie

Loading thread data ...
Reply to
Piotr "Pitlab" Laskowski
Reply to
Piotr "Pitlab" Laskowski

Stanki pisze:

Genialne. Nie prościej było podpiąć serwa do odpowiednich kanałów w odbiorniku? A w ogóle, to zacząć należało od poszukania w sieci namiarów na najbliższe lotnisko modelarskie/klub/aeroklub i przejść się do nich z prośbą o pomoc. Nie ma szans, żeby nie pomogli. Albo pójść do sklepu modelarskiego (macie chyba kilka w Wolnym Mieście?) i spytać o namiary na klub. Nawet jak nie mają, to pewnie mają tablicę ogłoszeniową do kontaktów modelarskich, gdzie można swoje namiary zostawić. Ktoś by się odezwał.

Mumin

Reply to
Michał Mierzwa

Szymon_Shaggy pisze:

No to trzeba było kupić oryginalny piccoboard Ikarusa a nie jakieś podróby. Tam regulator (jedna płytka) jest połączony z odbiornikiem (druga płytka) normalnymi kabelkami, które można podpinać do dowolnych kanałów.

Zresztą, jak wynika z szybkiego pogooglania, w owym e-sky też się da. Tylko trzeba klapkę zdjąć i już jest dostęp. O, jest nawet zdjęcie:

formatting link
okazji:

Bo zakłóca naturalną kolejność czytania.

Mumin

Reply to
Michał Mierzwa

PolyTech Forum website is not affiliated with any of the manufacturers or service providers discussed here. All logos and trade names are the property of their respective owners.